Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobrze, że to tylko próbna ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u was tez jest tak przypalowo ze jak nie zdasz probnej do cie nie dopusci do glownej matury z matmy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartek napisał:
Motor Lublin ja też podstawiałem wzory z fizyki ehh...
mozna ze wzorów jak ogarniesz wszystko i popodstawiasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fifek napisał:
a w zadaniu w ciągach q-2 r-2 i potem jakos pasowalo ze 12=2x2x3 i wychodzilo ze 12=3x 2 do drugiej i wychodzila tak jakos calosc
ciąg geo wyglądał tak (3,6,12)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pewnie dostanę opieprz od matematyczki bo zadanie z ciągami wyliczyłem w pamięci ehh...od razu napisałem że x=3 a y=6...chociaż nie wiem czy to dobrze jest...właściwie to bez różnicy bo dostanę 0 pkt pewnie za brak argumentacji nawet jeśli byłoby dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale układ był banalny nie wiem co mi do głowy strzeliło dobrze że to próba tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nam niby tak mówili ale tylko gadaja:)) i tak dopuszcza:) tylko strasz zeby nie lekcewzyc matury próbnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niee, matura probna jest tylko dla Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtek napisał:
41 40 9 odcinek BD 2 pierwiastki z 5
Zgadzam się, mi też tak wyszło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr napisał:
ciąg geo wyglądał tak (3,6,12)
niestety są dwie odpowiedzi (3,6,12) i (3, -6, 12 ) r może byc ujemne i wtedy raz bedzie dodatnia i raz ujemna na zmiane trzeba o tym pamiętac przy ciągy geometrycznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedzie tak 4*5*5*5 = 500
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwert napisał:
u was tez jest tak przypalowo ze jak nie zdasz probnej do cie nie dopusci do glownej matury z matmy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za zrobienie rysunku do zadania jakieś punkty dają? ;D ... Bo w otwartych tylko to zrobiłem xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tknęłam otwartych w ogóle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dejmien napisał:
niestety są dwie odpowiedzi (3,6,12) i (3, -6, 12 ) r może byc ujemne i wtedy raz bedzie dodatnia i raz ujemna na zmiane trzeba o tym pamiętac przy ciągy geometrycznym
nie moze tak być bo y nie mogło być równe -6. Jeśli byłoby równe -6 to by nie pasowało do ciagu arytmetycznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dejmien napisał:
niestety są dwie odpowiedzi (3,6,12) i (3, -6, 12 ) r może byc ujemne i wtedy raz bedzie dodatnia i raz ujemna na zmiane trzeba o tym pamiętac przy ciągy geometrycznym
No ale wtedy nie pasuje do arytmetycznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MATURA PRÓBNA NIE JEST OBOWIĄZKOWA WIĘC SZKOŁA NIE MOŻE POSTAWIĆ ULTIMATUM , ŻE JEŻELI NIE ZDASZ PRÓBNEJ TO CIĘ NIEDOPUSZCZĄ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sranie w banie, jak bedziesz sprawdziany na 4 pisal a probnej nie zdasz to jakim cudem Cie nie dopusci.. strasza i tyle bo jak slabo wyjdzie to o nich opinia.... kiedy i gdzie bedzie pelna wersja z odpowiedziami ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyslijcie linka zeby zobaczyc wyniki, prosze:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuba9202 napisał:
A za zrobienie rysunku do zadania jakieś punkty dają? ;D ... Bo w otwartych tylko to zrobiłem xD
Pewnie coś tam dostaniesz, zresztą zobaczysz jak będzie pokazany klucz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 21

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...